3 urodziny Iza_bra - KopiaSzwarzedz
 bra zdjęcie    
KAŻDA KOBIETA BEZ WZGLĘDU NA TO ,CZY MIESZKA W WIELKIM MIEŚCIE,W MAŁYM MIASTECZKU,CZY W USTRONNEJ WSI MA PRAWO DOSTĘPU DO DOBRZE DOPASOWANEGO BIUSTONOSZA!!!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet mieszkających z dala od profesjonalnych sklepów bra-fittingowych postanowiłyśmy rozszerzyć swoją ofertę handlową o wyjazdowe prelekcje bra-fittingowe połączone ze sprzedażą bielizny. Jednocześnie dziękujemy Stowarzyszeniu Ale Babki z Ryczywołu,bo to ono właśnie zainspirowało nas do podjęcia tego typu działań. Wszelkie stowarzyszenia kobiet działające w promieniu max 80-100 km od Poznania chętne do organizowania tego typu przedsięwzięć zapraszamy do współpracy. 
          

Ewa Michalak w Poznaniu


 

UWAGA!!!
INFORMUJEMY,ŻE  
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO UMAWIANIA SIĘ NA DOBÓR BIUSTONOSZA
 POZA GODZINAMI  OTWARCIA SALONU.
SZCZEGÓŁY - TEL. 603 163 000
ZAPRASZAMY SERDECZNIE


 

 

Specjalna oferta dla Panów! 

Brak Tobie pomysłu na prezent dla ukochanej?

Pomożemy!

Oferujemy bony podarunkowe na zakup bielizny!

 

bon 
Pierwsze urodziny Iza-Bra

 Pierwsze urodziny Iza-Bra

28 lutego 2013

Warsztaty bra-fittingowe

 Warsztaty bra-fittingowe PKA
25 lutego 2013

Mama na obcasachMama na obcasach

Spotkanie z Twórczymi Mamami w Koziegłowach

Autor: Izabela Bartkowiak
www.izabra.pl

"Jak dobrać odpowiedni biustonosz

Nietypowo, bo w piątek, odbyło się w naszym stowarzyszeniu spotkanie z p. Izabelą Bartkowiak, specjalistką z bra-fittingu. Spotkanie niosące zupełnie nowe treści, nowe spojrzenie na atrybuty naszej kobiecości, ale i zaskakujące wyliczenia przekładające się na wybór odpowiedniego biustonosza.
Atmosfera kobiecego zatroskania o własne zdrowie i atrakcyjny wygląd zawierała w sobie także wiele poczucia humoru i ciekawości. Dowiedziałyśmy się m.in. jak zadbać o wygląd naszych biustów bez skalpela chirurgicznego, jak zadbać po prostu o nasze zdrowie. O tym, że jest to stosunkowo nowe podejście do sprawy niech świadczy fakt, że w całej grupie uczestniczących mam żadna z nas nie miała odpowiedniego rozmiaru biustonosza. Bardzo dziękujemy za ten sprawdzian, za sugestie i rady, za wiedzę. Myślę, że po dzisiejszym spotkaniu każda z nas nieco inaczej podejdzie do sprawy już jutro rano. Powodzenia!"

Lobby biuściastych

"Będąc młodą bra-fitterką... :-)

Bra-fitterka - kobieta, która zajmuje się zawodowo dobieraniem biustonoszy. W ciągu ponad sześciu lat istnienia Lobby Biuściastych, spośród entuzjastek dobrze dopasowanej bielizny wyłoniło się całkiem sporo biustylistek - jak kiedyś nazwałyśmy je na forum. Do pierwszej akcji dedykowanej bra-fitterkom zgłosiło się trzynaście z nich (no, czternaście, licząc Krystynę z OnlyHer ;-) Panie i Panowie, oto kobiety, w rękach których spoczywa przyszłość polskich biustów! :-)

Lobby biuściastych

Gratuluję i dziękuję wszystkim bra-fitterkom, które zdecydowały się wziąć udział w akcji! Z przyjemnością czytałam Wasze wypowiedzi, a zdjęcia wywoływały uśmiech... szeroki jak niejedna fiszbina ;-) Szczególnie ucieszyło mnie zgłoszenie z zagranicy (z łatwością znajdziecie w kolażu włoską rewolucjonistkę :-) oraz z "największej wsi w Europie", jaką są Koziegłowy. Rozbawił mnie bra-fitterski asystent ja_joanny, natomiast błyskawicznie urzekło - zdjęcie dziewczyn z OnlyHer (mam wrażenie, że dzięki zbiorowej fotografii, jeszcze bardziej oddana tu została bra-fitterska girl power!).

Które zdjęcie najbardziej Wam się podoba - i w czyje ręce najchętniej oddałybyście swój biust? :-) Która wypowiedź najbardziej Was przekonuje? Mnie, przyznam, wyjątkowo ujęło uzasadnienie the_mariski. Przepraszam też, że niektóre teksty musiałam skrócić - mam nadzieję, że udało mi się zachować najważniejsze treści :-)

Na zakończenie - raz jeszcze brawa dla uczestniczek! Zauważyłam zresztą, że Biustokracja, której przedstawicielki możecie zobaczyć na pierwszym zdjęciu, wzięła udział również w innej zabawie fotograficznej, gdzie zdobyła laur zwycięstwa :-) Gratuluję i zachęcam wszystkie sklepy do aktywności przy internetowych akcjach - warto pokazać się z sympatycznej strony. A powyższe zdjęcia bra-fitterek z miarami, filiżankami czy... pod kotarą ze staników, chyba najlepiej obrazują, jak pozytywne skojarzenia budzi taka zabawa :-)

niedziela, 13 listopada 2011, butters77

Fundacja Kobieta Nowego Czasu  

kobietanowegoczasu.blogspot.com/
p/pisza-dla-was_2.html

Izabela Bartkowiak
Izabela Bartkowiak
 
Z wykształcenia ekonomista. Po 23 latach pracy w strukturach samorządowych Miasta Poznania postanowiła radykalnie zmienić swoje dotychczasowe życie zawodowe otwierając Salon bielizny „Iza-Bra Bielizna, Bra–fitting,”. Połączyła w ten sposób pasję ze sposobem na życie. W pełni oddała się nowej profesji  jaką jest bra- fitting, czyli sztuka dopasowania biustonosza. Na potwierdzenie profesjonalizmu w tym co robi, zdobyła certyfikat ukończenia niezależnego kursu bra–fittingu poświadczony przez czołową polską bra-fitterkę Mahedę. Pisze artykuły z dziedziny bra-fittingu.

Wydrukuj